Projektowanie stron internetowych Lublin

Projektujemy i budujemy strony internetowe. Profesjonalne wykonanie responsywnych (RWD) stron www z panelem CMS.
 • Profesjonalny projekt i wykonanie strony internetowej
 • Unikatowy, nieszablonowy projekt graficzny
 • Zachowanie obecnych standardów, wydajne i użyteczne strony www
 • Dostosowanie do wyświetlania na urządzeniach mobilnych (responsywne - RWD)
 • Profesjonalny, autorski system zarządzania zawartością strony - CMS
 • Strony zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek internetowych - SEO
 • Dożywotnia gwarancja na poprawne działanie
 • Serwis i aktualizacje wdrożonych przez nas projektów.
 • Konkurencyjny koszt wykonania strony internetowej
Strony tworzymy w mieście Lublin jak i całej Polsce i za jej granicą.

Strony internetowe - Zakres usług

Specjalizujemy się i skupiamy wyłącznie na tworzeniu stron internetowych, dzięki temu mamy więcej czasu na dopracowanie Twojego projektu.

Nasze projekty stron www

Strony internetowe, sklepy on-line, serwisy www i  wiele innych rozwiązań dla internetu...
Zobacz inne nasze projektykeyboard_arrow_right

Dodatkowe usługi internetowe.

Poza tworzeniem stron www świadczymy również usługi pokrewne:
 • Pozycjonowanie stron internetowych Pozycjonowanie - skutecznie i bez ryzyka utraty pozycji.
  Stabilna pozycja Twojej strony internetowej wysoko w wynikach wyszukiwania dzięki odpowiednio wykonanej optymalizacji kodu, dobrze przygotowanej zawartości i promocji.
 • Hosting stron internetowych Hosting - utrzymywanie działania strony w internecie.
  Bezpieczne i efektywne środowisko Twojej strony, poczty elektronicznej czy bazy danych. Stały i stabilny dostęp do informacji dla Ciebie i Twoich klientów. Gwarancja nie przerwanego funkcjonowania serwerów wraz ze wsparciem technicznym.
 • Doradztwo w sprawie projektowania stron www Doradztwo, szkolenia - Pomagamy na każdym etapie tworzenia strony internetowej.
  Wieloletnie doświadczenie w branży internetowej ugruntowane wiedzą informatyczną sprawia, że otrzymasz wyczerpującą i wiarygodną odpowiedź na każde pytanie dotyczące dowolnego etapu tworzenia strony internetowej.
Dodatkowe usługi internetowe
Strona została uruchomiona...
czas na pozycjonowanie i postprodukcję ;)

Tworzenie stron internetowych Lublin

Jak wygląda współpraca z nami
20%

Analiza potrzeb i celu strony www

Zbieramy jak najwięcej informacji dotyczących celu i postawionych przed projektem wymagań zarówno tych estetycznych jak i funkcjonalnych. Prosimy o odpowiedź na kilka pytań związanych z realizacją projektu strony

40%

Propozycja projektu graficznego

Po analizie zabieramy się za wstępne projektowanie stron internetowych i przedstawiamy naszą propozycję. Jest ona otwarta na wszelkie zmiany koncepcyjne i nad którą pracujemy w porozumieniu z klientem aż do uzyskania satysfakcjonującego jej stanu.

60%

Skład strony internetowej

Dokonujemy budowy strony internetowej na podstawie zaakceptowanego projektu graficznego. Tworzymy interaktywną stronę internetową zachowując wszelkie obecnie obowiązujące standardy (w tym responsywność, wydajność i optymalizacje pod kątem wyszukiwania).

80%

Instalacja strony, wdrożenie i szkolenie

Konfigurujemy wskazany przez klienta serwer i instalujemy w nim przygotowaną i przetestowaną stronę internetową. Posiadamy również własny serwer, którego przestrzeń jest gotowa do dzierżawy przez naszych klientów.

100%

Opieka i wsparcie powdrożeniowe

Przeprowadzamy szkolenie z zakresu obsługi strony jak i panelu do jego zarządzania. Przez cały okres istnienia strony nadzorujemy jej właściwe działanie oraz służymy stałym wsparciem.

Profesjonalne projektowanie i budowa stron www.

Projektowanie stron internetowych należy przeprowadzać w taki sposób aby w efekcie były one widoczne i przynosiły wymierne korzyści.
 • Profesjonalny projekt i nie mowa tutaj tylko o estetyce w grafice, która z natury rzeczy i tak jest sporna. Dobry projekt strony internetowej to nie tylko "ładne" kolory i czcionka, to przede wszystkim użyteczność i funkcjonalność.
 • Wydajność, która jest teraz tak bardzo pożądana przez wszystkich, wynika z faktu ogromnej ilości danych, które obecnie zawiera sieć internetowa oraz obciążeniom jakim przez to musi sprostać.
 • Atrakcyjna dla użytkownika. Chodzi tutaj głównie o to czy użytkownik, rzeczywiście znajdzie na naszej stronie internetowej to czego naprawdę szukał i czy będą to dla niego znaczące informacje. Wymusza to umieszczenia na jej łamach unikatowych, wyczerpujących i atrakcyjnych materiałów zarówno treści jak i mulitmediów
 • Dostępność strony internetowej czyli możliwość jej właściwego odbioru przez jak największą liczbę zainteresowanych, podzielonych na wiele grup
Tworzenie stron www
Piękna strona www,
niestety to nie wszystko...

Realizujemy dostępne strony internetowe

zgodne ze standardem WCAG 2.1

Na strony i serwisy internetowe administracji publicznej nałożony został obowiązek dostępności i zgodności ze standardem Web Content Accesssibility Guidelines (WCAG). Jesteśmy w stanie przeprowadzić audyt, przygotować projekt i skład techniczy strony według tego standardu wraz z późniejszą jego aktualizacją o zawartość, która również musi zostać przygotowana według jego zaleceń. Zapraszamy do kontaktu po więcej informacji.

Atuty naszych stron

Dlaczego warto zamówić u nas projekt i wykonanie?

FAQ

Najczęstsze pytania i odpowiedzi
 • Ile kosztuje strona internetowa?

  Na cenę wykonania projektu strony internetowej wpływ mają głównie oczekiwania estetyczne jak i funkcjonalne. Z uwagi na fakt, że do każdego projektu podchodzimy indywidualnie tworząc unikatowe projekty graficzne jak i dedykowane rozwiązania funkcjonalne podanie kosztów realizacji możliwe będzie dopiero po zapoznaniu się ze szczegółami konkretnej realizacji.

  Zapraszamy do kontaktu

 • Jakie są dodatkowe koszty utrzymania strony internetowej po jej publikacji?

  Do minimalnych kosztów stałych należy zaliczyć:

  • koszt utrzymania domeny internetowej: ok. 90 zł netto / rocznie (w zależności od Rejestratora i nazwy domeny)
  • koszt hostingu (dzierżawy miejsca na dysku serwera www): przy serwerze wirtualnym od ok 100 netto rocznie (również zależny od usługodawcy i parametrów serwera). Przy serwerach dedykowanych koszty zwiększają się minimum kilkukrotnie

  Dodatkowym kosztem może okazać się też opłata za certyfikat SSL - od ok. 70 netto rocznie

  Podsumowując roczny koszt utrzymania strony internetowej przy średnich wymaganiach to ok 250 netto rocznie

  Należy też wspomnieć o ewentualnych pracach modernizacyjnych samej strony internetowej, mogą być potrzebne np. przy konieczności dostosowania strony do nowych standardów bądź też aktualizacjach - koszty takich prac zazwyczaj wyceniamy zadaniowo w zależności od ich zakresu.

 • Co powinienem przygotować do wyceny projektu?

  Im bardziej będzie dokładny opis oczekiwań estetycznych i funkcjonalnych strony tym dokładniej będziemy w stanie oszacować koszty jej realizacji. Na początek wystarczy jednak przedstawić nam strukturę (menu) strony z krótkim opisem zawartości każdej podstrony oraz przybliżenie oczekiwań co do projektu graficznego (tutaj mogą być to linki do stron referencyjnych, które pod tym względem są im bliskie)

 • Czy strona będzie działać na smartfonach?

  Tak, od kilku lat jest to standard. Tworząc projekt graficzny strony internetowej cały czas pilnujemy żeby jego elementy mogły łatwo odpowiadać na zmiany rozdzielczości w swojej przyszłej interaktywnej, responsywnej postaci.

 • Czy tworzycie lub serwisujecie strony internetowe w Wordpress?

  Nie. Przy projektach komercyjnych nie wykorzystujemy darmowych rozwiązań opartych na otwartym kodzie. Wszystkie nasze projekty powstają na bazie autorskich rozwiązań o zamkniętym kodzie.

  Nie podejmujemy się też jakichkolwiek prac serwisowych stron opartych na tego typu rozwiązaniach.

  Przy projektowaniu graficznym nie korzystamy też w jakikolwiek sposób (nie kopiujemy / nie przerabiamy) z gotowych szablonów.

Więcej pytań i odpowiedzi keyboard_arrow_right

Opinie naszych klientów

format_quote
Projektowanie stron internetowych L77, ul. Jodłowa 18, 08 - 110 Siedlce, NIP: 8211984569
telefon: +48 601 973 314, e-mail: pobox@l77.pl
Pracujemy: pn.-pt.: 9:00 - 17:00, sb.: 10:00 - 15:00Wykonamy projekt dla Ciebie

Wypełnij i wyślij poniższy formularz zapytania

Jesteś zainteresowany Opisz pokrótce swoje wymagania / oczekiwania co do funkcjonalności i estetyki projektu dla Ciebie oraz, jeśli to możliwe podaj jeden lub więcej adresów stron, które są zbliżone do Twoich oczekiwań
Przedstaw się Prześlij kontakt do siebie Jeśli wolisz, żebym do Ciebie oddzwonił podaj swój numer telefonu