Doświadczenie

Na rynku usług tworzenia dla internetu firma L77 oficjalnie istnieje od 2007 roku, jednakże pierwsze projekty i stworzone strony internetowe autorstwa członków naszego zespołu powstawały już w ubiegłym tysiącleciu w znanych firmach i agencjach internetowych.

Stworzyliśmy już kilkaset stron internetowych

Ciągle zdobywane doświadczenie podczas prac nad tworzeniem stron internetowych i projektami dla internetu pozwala nam obecnie sprostać najbardziej wymagającym wyzwaniom. Tworzyliśmy niemal wszystkie tzw. standardowe projekty: strony internetowe, serwisy firmowe, sklepy on-line, portale etc. jak i jesteśmy autorem wielu autorskich rozwiązań.

Pełen portfel naszych wdrożeń to obecnie już kilkaset stworzonych stron internetowych i innych projektów dla internetu, który pomógł i nadal pomagają w rozwoju firm i instytucji, z którymi współpracujemy.

Ocenę posiadanych przez nas umiejętności w tym zakresie chcielibyśmy pozostawić Państwu, prezentując poniższe portfolio wybranych, wykonanych stron internetowych i wdrożeń.

Projektowanie stron internetowych L77, ul. Jodłowa 18, 08 - 110 Siedlce, NIP: 8211984569
telefon: +48 601 973 314, e-mail: pobox@l77.pl
Pracujemy: pn.-pt.: 9:00 - 17:00, sb.: 10:00 - 15:00Wykonamy projekt dla Ciebie

Wypełnij i wyślij poniższy formularz zapytania

Jesteś zainteresowany Opisz pokrótce swoje wymagania / oczekiwania co do funkcjonalności i estetyki projektu dla Ciebie oraz, jeśli to możliwe podaj jeden lub więcej adresów stron, które są zbliżone do Twoich oczekiwań
Przedstaw się Prześlij kontakt do siebie Jeśli wolisz, żebym do Ciebie oddzwonił podaj swój numer telefonu