CMS

Autorski system zarządzania treścią

Jako główny mechanizm służącym do zarządzania i moderacją stron internetowych tworzonych w l77 proponujemy autorski system CMS (Content Managment System z ang. System Zarządzania Treścią). Na dzień dzisiejszy posiada on wszystkie funkcje spełniające kryteria możliwości zarządzania stronami www.

Napisany w języku PHP5 wykorzystując pełne możliwości programowania obiektowego dostępnego w tej wersji parsera. Obsługa dostępu do bazy danych MySQL odbywa się za pośrednictwem modułu mysqli. Tabele bazy danych typu MyISAM poza wyjątkami, które wymagają zastosowania mechanizmów transakcji – wówczas obowiązującym typem tabel jest InnoDB.

Kod wynikowy generowanych przez system, dynamicznych stron HTML jest zgodny ze standardami W3C. Optymalizacja generowanego kodu pod kątem wydajności czyni go o wiele bardziej atrakcyjnm dla wyszukiwarek niż kody generowane przez nieodpowiednio skonfigurowane instalacje systemów typu open source. Pośrednio wpływa to na zwiększenie możliwości osiągnięcia wyższych pozycji w wynikach wyszukiwania.

Dla zwiększenia poprawności semantycznej generowanego kodu proponujemy wdrożenie schematu nazw schema.org wspieranego przez m.in. Bing, Google, Yahoo!.

Projektowanie stron internetowych L77, ul. Jodłowa 18, 08 - 110 Siedlce, NIP: 8211984569
telefon: +48 601 973 314, e-mail: pobox@l77.pl
Pracujemy: pn.-pt.: 9:00 - 17:00, sb.: 10:00 - 15:00Wykonamy projekt dla Ciebie

Wypełnij i wyślij poniższy formularz zapytania

Jesteś zainteresowany Opisz pokrótce swoje wymagania / oczekiwania co do funkcjonalności i estetyki projektu dla Ciebie oraz, jeśli to możliwe podaj jeden lub więcej adresów stron, które są zbliżone do Twoich oczekiwań
Przedstaw się Prześlij kontakt do siebie Jeśli wolisz, żebym do Ciebie oddzwonił podaj swój numer telefonu