Doświadczenie

Na rynku usług tworzenia dla internetu firma L77 oficjalnie istnieje od 2007 roku, jednakże pierwsze projekty autorstwa członków naszego zespołu powstawały już w ubiegłym tysiącleciu w znanych firmach i agencjach internetowych.

Doświadczyliśmy kilkuset realizacji.

Ciągle zdobywane doświadczenie podczas prac nad projektami dla internetu pozwala nam obecnie sprostać najbardziej wymagającym wyzwaniom. Tworzyliśmy niemal wszystkie tzw. standardowe projekty: strony internetowe, serwisy firmowe, sklepy on-line, portale etc. jak i jesteśmy autorem wielu autorskich rozwiązań.

Pełen portfel naszych wdrożeń to obecnie ponad 200 rozwiązań internetowych róźnego rodzaju, które pomogły i nadal pomagają w rozwoju firm i instytucji, z którymi współpracujemy.

Ocenę posiadanych przez nas umiejętności w tym zakresie chcielibyśmy pozostawić Państwu, prezentując poniższe portfolio wybranych, wykonanych prac i wdrożeń.

L77

Opinie naszych klientów

format_quote
Projektowanie stron internetowych L77, ul. Jodłowa 18, 08 - 110 Siedlce, NIP: 8211984569
telefon: +48 601 973 314, e-mail: pobox@l77.pl
Pracujemy: pn.-pt.: 9:00 - 17:00, sb.: 10:00 - 15:00Wykonamy stronę dla Ciebie

Wypełnij i wyślij poniższe zapytanie o zaprojektowanie strony internetowej

Jesteś zainteresowany Opisz pokrótce swoje wymagania / oczekiwania co do funkcjonalności i estetyki projektu dla Ciebie oraz, jeśli to możliwe podaj jeden lub więcej adresów stron, które są zbliżone do Twoich oczekiwań
Przedstaw się Prześlij kontakt do siebie Jeśli wolisz, żebym do Ciebie oddzwonił podaj swój numer telefonu