Projektowanie stron internetowych

Budowa wydajnych, responsywnych stron internetowych

Zajmujemy się budową profesjonalnych stron internetowych. Nasze projekty realizujemy z zachowaniem zasad użyteczności i dostępności. Strony tworzone przez nas są dobrze zoptymalizowane pod kątem wydajności i pozycjonowania a ceny za ich wykonanie są uczciwe i rozsądne.

 • Profesjonalny projekt i wykonanie strony internetowej
 • Unikatowy, nieszablonowy projekt graficznych
 • Zachowanie obecnych standardów, wydajne i użyteczne strony www
 • Dostosowanie do wyświetlania na urządzeniach mobilnych (responsywne)
 • Profesjonalny, autorski system zarządzania zawartością strony
 • Projekty stron zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek internetowych
 • Dożywotnia gwarancja na poprawne działanie
 • Serwis i aktualizacje wdrożonych przez nas projektów.
Zbuduj z nami profesjonalną stronę internetową dla Twojej firmy

Nasze projekty stron internetowych

Ostatnio wykonane przez nas realizacje

Zobacz inne nasze realizacjesend

Dodatkowe usługi internetowe

Poza tworzeniem stron www świadczymy również usługi pokrewne tj.:

 • Pozycjonowanie stron internetowych Pozycjonowanie - skutecznie i bez ryzyka utraty pozycji.
  Stabilna pozycja wysoko w wynikach wyszukiwania dzięki odpowiednio wykonanej optymalizacji kodu, dobrze przygotowanej zawartości i promocji.
 • Hosting stron internetowych Hosting - utrzymywanie działania strony w internecie.
  Bezpieczne i efektywne środowisko Twojej strony, poczty elektronicznej czy bazy danych. Stały i stabilny dostęp do informacji dla Ciebie i Twoich klientów. Gwarancja nie przerwanego funkcjonowania serwerów wraz ze wsparciem technicznym.
 • Doradztwo w sprawie projektowania stron www Doradztwo, szkolenia - Pomagamy na każdym etapie tworzenia strony internetowej.
  Wieloletnie doświadczenie w branży internetowej ugruntowane wiedzą informatyczną sprawia, że otrzymasz wyczerpującą i wiarygodną odpowiedź na każde pytanie dotyczące dowolnego etapu tworzenia strony internetowej.
Dodatkowe usługi internetowe
Strona została uruchomiona...
czas na pozycjonowanie i postprodukcję ;)
Tworzenie stron www
Piękna strona www,
niestety to nie wszystko...

Nie sposób zbudować stronę internetową...

Należy stronę zaprojektować i stworzyć tak aby była widoczna i przynosiła wymierne korzyści.

Osiągnąć to można tylko przy profesjonalnym podejściu do każdego z etapów jej tworzenia. Czasy, w których strona internetowa służyła tylko jako wizytówka firmy dawno już minęły i obecnie jest ona w wielu przypadkach głównym źródłem dochodów. Ilość stron internetowych firm z dowolnej branży nie liczy się już na palcach, jest ich już dziasiątki, setki a nawet tysiące i więcej... w związku z czym tylko "ładne" realizacje nie zostaną wzięte pod uwagę przez potencjalnego klienta. Żeby tak się stało strona internetowa musi spełniać wiele kryteriów branych pod uwagę przez nich samych jak i roboty indeksujące, niektóre z nich to:

 • Profesjonalny projekt i nie mowa tutaj tylko o estetyce w grafice, która z natury rzeczy i tak jest sporna. Dobry projekt strony internetowej to nie tylko "ładne" kolory i czcionka, to przede wszystkim użyteczność i funkcjonalność.
 • Wydajność, która jest teraz tak bardzo pożądana przez wszystkich, wynika z faktu ogromnej ilości danych, które obecnie zawiera sieć internetowa oraz obciążeniom jakim przez to musi sprostać.
 • Atrakcyjna dla użytkownika. Chodzi tutaj głównie o to czy użytkownik, rzeczywiście znajdzie na naszej stronie internetowej to czego naprawdę szukał i czy będą to dla niego znaczące informacje. Wymusza to umieszczenia na jej łamach unikatowych, wyczerpujących i atrakcyjnych materiałów zarówno treści jak i mulitmediów
 • Dostępność strony internetowej czyli możliwość jej właściwego odbioru przez jak największą liczbę zainteresowanych, podzielonych na wiele grup

Powyżej przedstawiona jest tylko część składowych, które biorą udział w sukcesie pojawienia się dobrze przygotowanej strony w internecie, jej budowa to obecnie o wiele szerszy zakres działań, jaki musi podjąć zespół ludzi ją tworzących. Na szczęście, stron internetowych przyjaznych użytkownikom i wyszukiwarkom jest stosunkowo nie wiele a zakres poprawnego ich tworzenia mamy bardzo dobrze przyswojony, wdrażamy go schematycznie przy rozsądnych i uczciwych wycenach. Będziesz mógł to sprawdzić na swoim przykładzie decydując się na współpracę z nami.

Projektowanie stron internetowych

FAQ

Najczęstsze pytania i odpowiedzi dotyczące projektowania stron internetowych

 • Ile kosztuje strona internetowa?

  Na cenę wykonania projektu strony internetowej wpływ mają głównie oczekiwania estetyczne jak i funkcjonalne. Z uwagi na fakt, że do każdego projektu podchodzimy indywidualnie tworząc unikatowe projekty graficzne jak i dedykowane rozwiązania funkcjonalne podanie kosztów realizacji możliwe będzie dopiero po zapoznaniu się ze szczegółami konkretnej realizacji

  Zapraszamy do kontaktu

 • Jakie są dodatkowe koszty utrzymania strony internetowej po jej publikacji?

  Do minimalnych kosztów stałych należy zaliczyć:

  • koszt utrzymania domeny internetowej: ok. 90 zł netto / rocznie (w zależności od Rejestratora i nazwy domeny)
  • koszt hostingu (dzierżawy miejsca na dysku serwera www): przy serwerze wirtualnym od ok 100 netto rocznie (również zależny od usługodawcy i parametrów serwera). Przy serwerach dedykowanych koszty zwiększają się minimum kilkukrotnie

  Dodatkowym kosztem może okazać się też opłata za certyfikat SSL - od ok. 70 netto rocznie

  Podsumowując roczny koszt utrzymania strony internetowej przy średnich wymaganiach to ok 250 netto rocznie

  Należy też wspomnieć o ewentualnych pracach modernizacyjnych samej strony internetowej, mogą być potrzebne np. przy konieczności dostosowania strony do nowych standardów bądź też aktualizacjach - koszty takich prac zazwyczaj wyceniamy zadaniowo w zależności od ich zakresu.

 • Co powinienem przygotować do wyceny projektu?

  Im bardziej będzie dokładny opis oczekiwań estetycznych i funkcjonalnych strony tym dokładniej będziemy w stanie oszacować koszty jej realizacji. Na początek wystarczy jednak przedstawić nam strukturę (menu) strony z krótkim opisem zawartości każdej podstrony oraz przybliżenie oczekiwań co do projektu graficznego (tutaj mogą być to linki do stron referencyjnych, które pod tym względem są im bliskie)

 • Czy strona będzie działać na smartfonach?

  Tak, od kilku lat jest to standard. Tworząc projekt graficzny strony internetowej cały czas pilnujemy żeby jego elementy mogły łatwo odpowiadać na zmiany rozdzielczości w swojej przyszłej interaktywnej, responsywnej postaci.

 • Czy tworzycie lub serwisujecie strony internetowe w Wordpress?

  Nie. Przy projektach komercyjnych nie wykorzystujemy darmowych rozwiązań opartych na otwartym kodzie. Wszystkie nasze projekty powstają na bazie autorskich rozwiązań o zamkniętym kodzie.

  Nie podejmujemy się też jakichkolwiek prac serwisowych stron opartych na tego typu rozwiązaniach.

  Przy projektowaniu graficznym nie korzystamy też w jakikolwiek sposób (nie kopiujemy / nie przerabiamy) z gotowych szablonów.

Więcej pytań i odpowiedzi send

Opinie naszych klientów

format_quote
Projektowanie stron internetowych L77, ul. Jodłowa 18, 08 - 110 Siedlce, NIP: 8211984569
telefon: +48 601 973 314, e-mail: pobox@l77.pl
Pracujemy: pn.-pt.: 9:00 - 17:00, sb.: 10:00 - 15:00

Google+ Google+ Piotr Paprocki


Wykonamy stronę dla Ciebie

Wypełnij i wyślij poniższe zapytanie o zaprojektowanie strony internetowej

Jesteś zainteresowany Opisz pokrótce swoje wymagania / oczekiwania co do funkcjonalności i estetyki projektu dla Ciebie oraz, jeśli to możliwe podaj jeden lub więcej adresów stron, które są zbliżone do Twoich oczekiwań
Przedstaw się Prześlij kontakt do siebie Jeśli wolisz, żebym do Ciebie oddzwonił podaj swój numer telefonu