Blog

Informacje dotyczące naszej działalności związanej z tworzeniem stron internetowych i nie tylko

Odświeżenie graficzne i budowa nowej strony dla Domu Seniora w Woli Wodyńskiej

Odświeżenie graficzne i budowa nowej strony dla Domu Seniora w Woli Wodyńskiej
Zostaliśmy ponownie obdarzeni zaufaniem klientów. Pod 4 latach od uruchomienia strony internetowej nastąpił czas na gruntowne zmiany wizerunkowe i techniczne nowego projektu dla naszego stałego klienta.
Na ponowne zlecenie przygotowaliśmy całkowicie nową szatę graficzną, biorąc już pod uwagę projekt dopasowujący się do szerokości ekranu (responsywność). Dużą uwagę skupiliśmy na poprawności semantycznej kodu tak żeby była ona odpowiednio czytelna dla robotów internetowych, kod typ dokumantu HTML5 wsparliśmy o znaczniki mikrodanych oraz obowiązkowo poddaliśmy standaryzacji według wytycznych W3C. Wszystkie działania z pewnością przyniosą niebawem wymierne korzyści dla zamawiającego a na pewno jedną z pośredniczących będzie wysoka pozycja w wynikach wyszukiwania na co kładliśmy znaczny nacisk przy realizacji. Jesteśmy pewni dalszej współpracy;) a szczegóły realizacji można zobaczyć tutaj: Budowa strony Dom Seniora
L77

Internetowy system rezerwacji na kursy i szkolenia.

Przy okazji realizacji strony internetowej dla firmy szkoleniowej V4B z Gdyni przygotowaliśmy niezależny system rezerwacji uczestnictwa w kursach lub szkoleniach z dowolnej dziedziny i zakresu

Internetowy system rezerwacji na kursy i szkolenia. L77

Internetowy system ewidencji badań mięsa zwierzęcego na obecność pasożytów.

Wdrożenie dedykowanego system ewidencji wyników badań mięsa poubojowego / odstrzałowego na obecność pasożytów.

Internetowy system ewidencji badań mięsa zwierzęcego na obecność pasożytów. L77

Odświeżenie graficzne i budowa nowej strony dla Domu Seniora w Woli Wodyńskiej

Zostaliśmy ponownie obdarzeni zaufaniem klientów. Pod 4 latach od uruchomienia strony internetowej nastąpił czas na gruntowne zmiany wizerunkowe i techniczne nowego projektu dla naszego stałego klienta.Odświeżenie graficzne i budowa nowej strony dla Domu Seniora w Woli Wodyńskiej L77

Projekt i budowa responsywnej strony internetowej dla firmy KLARONGAZ - Koszalin.

Przygotowaliśmy nową odsłonę strony internetowej dla Koszalińskiej firmy zajmującej się instalacjami przydomowymi i przemysłowymi zbiorników gazu LPG na własność.

Projekt i budowa responsywnej strony internetowej dla firmy KLARONGAZ - Koszalin. L77

Czy moja strona będzie na pierwszej stronie w wynikach wyszukiwania Google?

To najczęściej zadawane nam pytanie przy rozmowach dotyczących utworzenia nowej lub modyfikacji istniejącej strony internetowej. Niestety nie ma 100% pewności w tym temacie ale mamy kilka wskazówek, które na pewno pomogą.

Czy moja strona będzie na pierwszej stronie w wynikach wyszukiwania Google? L77

Responsywność w standardzie

Na początku roku 2015 pojawiły się zatrważające dla osbób / firm posiadających i opierających swoją działalność na stronach internetowych, informacje o możliwych spadkach w wynikach wyszukiwania stron nie posiadających wersji mobilnej.

Responsywność w standardzie L77

Pick a Photo - Internetowy system akceptacji zdjęć sesyjnych

Przygotowaliśmy dedykowane rozwiązanie dla fotografów czy studiów foto pozwalający w łatwy, szybki i jednoznaczny sposób dokonywać procesów akceptacji i wyboru zdjęć przez klientów do ostatecznej obróbki i realizacji.

Pick a Photo - Internetowy system akceptacji zdjęć sesyjnych L77
L77
L77 Piotr Paprocki

Tworzenie stron internetowych

Jodłowa 18
08-110 Siedlce

tel. +48 601 973 314
e-mail:  

Pracujemy: pn.-pt.: 8:00 - 17:00 sb.: 9:00 - 13:00
Oceń nas:
Głosy na stronie
 
4.4
/
5
( głosów:
84
)