Blog

Informacje dotyczące naszej działalności związanej z tworzeniem stron internetowych i nie tylko

Responsywność w standardzie

Responsywność w standardzie

Na początku roku 2015 pojawiły się zatrważające dla osbób / firm posiadających i opierających swoją działalność na stronach internetowych, informacje o możliwych spadkach w wynikach wyszukiwania stron nie posiadających wersji mobilnej.

Rozdzwoniły się więc telefony z prośbą o potwierdzenie tych informacji, po których postanowiliśmy dokładniej przyjrzeć się tematowi. Rzeczywiście brak strony responsywnej może skutkować spadkiem pozycji SEO i choć wydawało by się, że jeśli ma się to tyczyć jedynie wyników dostępnych na urządzeniach przenośnych to nie jest to aż tak straszne ale ciągle rosnący procent udziału urządzeń mobilnych w rynku internetowym daje do myślenia a wręcz zmusza do działania.

Postanowiliśmy więc rozszerzyć zakres usług tworzenia stron internetowych i oferować również wersje mobilne.

Szybko przebudowaliśmy nasz system CMS tak żeby mógł być on obsługiwany z łatwością nawet na ekranach 4 calowych.

Nasz wybór frameworka do tworzenia wersji RWD padł na udostępniany przez Google framework o nazwie Materialize.

Nasi klienci mogą liczyć na to, że ich strona www będzie posiadała wersję mobilną w standardzie.

L77

Internetowy system rezerwacji na kursy i szkolenia.

Przy okazji realizacji strony internetowej dla firmy szkoleniowej V4B z Gdyni przygotowaliśmy niezależny system rezerwacji uczestnictwa w kursach lub szkoleniach z dowolnej dziedziny i zakresu

Internetowy system ewidencji badań mięsa zwierzęcego na obecność pasożytów.

Wdrożenie dedykowanego system ewidencji wyników badań mięsa poubojowego / odstrzałowego na obecność pasożytów.

Odświeżenie graficzne i budowa nowej strony dla Domu Seniora w Woli Wodyńskiej

Zostaliśmy ponownie obdarzeni zaufaniem klientów. Pod 4 latach od uruchomienia strony internetowej nastąpił czas na gruntowne zmiany wizerunkowe i techniczne nowego projektu dla naszego stałego klienta.

Projekt i budowa responsywnej strony internetowej dla firmy KLARONGAZ - Koszalin.

Przygotowaliśmy nową odsłonę strony internetowej dla Koszalińskiej firmy zajmującej się instalacjami przydomowymi i przemysłowymi zbiorników gazu LPG na własność.

Czy moja strona będzie na pierwszej stronie w wynikach wyszukiwania Google?

To najczęściej zadawane nam pytanie przy rozmowach dotyczących utworzenia nowej lub modyfikacji istniejącej strony internetowej. Niestety nie ma 100% pewności w tym temacie ale mamy kilka wskazówek, które na pewno pomogą.

Responsywność w standardzie

Na początku roku 2015 pojawiły się zatrważające dla osbób / firm posiadających i opierających swoją działalność na stronach internetowych, informacje o możliwych spadkach w wynikach wyszukiwania stron nie posiadających wersji mobilnej.

Pick a Photo - Internetowy system akceptacji zdjęć sesyjnych

Przygotowaliśmy dedykowane rozwiązanie dla fotografów czy studiów foto pozwalający w łatwy, szybki i jednoznaczny sposób dokonywać procesów akceptacji i wyboru zdjęć przez klientów do ostatecznej obróbki i realizacji.